Fepp.info Hayat hiç bir uzaktan kumanda var. Kalk ve kendin değiştir

Brian Laundrie’nin Ailesi Christopher & Roberta: Bilmeniz gereken 5 Hızlı Gerçek

Christopher ve Roberta Laundrie, Eylül 2021’de kaybolduğu bildirilen 22 yaşındaki nişanlısı Gabby Petito’nun kaybolması ve ölümüyle ilgilenen Floridalı Brian Laundrie’nin ebeveynleridir. Christopher ve Roberta Laundrie, “Amerika’nın En Çok Arananları” nın eski ev sahibi John Walsh tarafından, oğullarının kolluk kuvvetlerinin erişiminden kaçması için zaman kazanmaya çalışmakla suçlandı. Ama müfettişler, veliler bir bityeniği karışan herhangi bir delil açıklamadı.

22 Eylül itibariyle FBI ve polis 23 yaşındaki Brian Laundrie’yi arıyorlardı.

Petito’nun, Laundrie’nin kros gezisinden eve tek başına dönmesinden 10 gün sonra kaybolduğu bildirildi. Cesedi 19 Eylül 2021 Pazar günü Wyoming’deki Grand Teton Milli Parkı’nda bulundu. Laundrie’nin ailesi davayla ilgili olarak suçlanmadı.

Fox News’e göre Christopher Laundrie 62 yaşında ve Roberta Laundrie 55 yaşında. North Port, Florida’da yaşıyorlar.

İşte bilmeniz gerekenler:

1. Walsh, Polis Onu Sorgulamaya Geldiğinde Laundrie’nin Gerçekten Ailesinin Evinde Olup Olmadığını Sorguladı
Brian Laundrie, ailesinin Florida’daki evine — Petito’nun da yaşadığı yere — 1 Eylül’de, kros yolculuğuna çıktıktan iki ay sonra geri döndü ve 10 gün sonra kaybolduğu bildirildiğinden beri “araştırmacılar tarafından görüşülmek üzere kendisini hazırlamadı” yetkililere göre.

Walsh, 21 Eylül 2021 Salı günü CNN ile konuştu ve polis, Petito’nun kayboluşunu sormak için 11 Eylül’de geldiğinde Laundrie’nin Florida’daki ailesinin evinde olup olmadığını sorguladı. Yaklaşık bir hafta sonra, 17 Eylül’de, Laundrie’nin ailesi, Kuzey Limanı polisinin Facebook’ta paylaştığı Carlton Reserve’de bir yürüyüşe çıktığında onu en son 14 Eylül’de gördüklerini söyleyerek kaybolduğunu bildirdi.

“O evde olduğuna dair herhangi bir onay gören oldu mu?” Walsh cnn’de söyledi.

”Tüm bu zaman boyunca FBI ve Kuzey Limanı polisi, Laundrie’nin ailesinin ve avukatlarının evde olduğunu“ söyledi” diye ekledi.

Bahşiş Çamaşırhanesinin doğa koruma alanında eksik olduğunu, Çamaşırhanenin kaçmasına izin vermek için “kırmızı ringa balığı” ve “hile” olabileceğini söyledi.

2. Kuzey Limanı’ndaki Çamaşırhanenin Evi FBI Baskınından Sonra bir ‘Medya Sirkine’ Dönüştü
Christopher Laundrie’nin süt almak için evden ayrıldığını bildiren Daily Mail , North Port, Florida’daki aile evini “bir tür medya sirki” olarak nitelendirdi.” Daily Mail , Christopher Laundrie’nin evinden ilk ayrılışını, 21 Eylül 2021 Salı günü öğleden sonra saat 3’te, siyah bir gömlek ve haki şort giyen Dodge Ram’inde ayrıldığını ve 20 dakika sonra yarım galon sütle geri döndüğünü söyledi.

Makaleyi oğlu hakkında herhangi bir soruya cevap vermeyi reddetti dedi.

Daily Mail’e göre FBI, Brian Laundrie’nin kaybolduğu bildirildikten birkaç gün sonra 21 Eylül 2021 Salı günü evde ve Laundrie’nin gümüş Ford Mustang üstü açılır arabasında arama emri çıkardı.

Çıkış, olay yerinden gelen baskında şunları yazdı::

Yenilenen arama, Çamaşırhanenin evinin Pazartesi günü yaklaşık 25 kolluk görevlisi tarafından tutuklanmasının ardından, çoğu FBI ajanı kurşun geçirmez yelek giyiyor ve silah kullanıyor.

Dailymail.com FBI, ‘arama emri, arama emri’ çığlıkları açıkça duyulduğunda ve bölge bir suç mahalli ilan edildiğinde, tek katlı evin üzerine bastığında, harekete yakındı.

Taktik teçhizatlı bir FBI ekibi – bir vurucu koç, bir patlama kalkanı ve silahlarla birlikte – ön kapıya yakın duvar boyunca dizildi.

Birkaç saniye sonra, diğer ajanlar hızla Laundrie’nin ebeveynleri Christopher Laundrie (62) ve eşi Roberta’yı (55) evden ve bekleyen siyah bir Dodge Karavan minibüsüne götürdü.

Dışarıdaki FBI ekibi daha sonra eve girdi, ardından diğer ajanlar, bazıları tüfek kullanırken, diğer ajanlar dış alanları kontrol etti.

Bir ara Çamaşırhaneyi aradıkları ortaya çıktı. Biri patlama kalkanı olan beş ajan, kapak dikkatlice kaldırılmadan önce kapaklı bir depoyu çevreledi ve bir ajan kasıtlı olarak tabancasını içeriye doğru yönlendirdi.

10 dakika sonra çamaşırhanelerin evlerine dönmelerine izin verildi, ciddi görünüyorlardı ve başları aşağıdaydı. Kelepçelenmemişlerdi.

3. Laundrie’nin Ailesi Florida’daki Evlerinden Meyve Sıkacağı Servisi işletiyor.
Kamu kayıtları Christopher ve Roberta Laundrie’nin dört yıldan fazla bir süredir kendi işlerini, Meyve Sıkacağı Hizmetlerini yürüttüklerini gösteriyor. Fox News’e göre, Roberta Marie Laundrie, Florida’nın şirket sicilinde şirketin kayıtlı temsilcisi olarak listelenirken, New York şirket sicilinde Christopher Laundrie, “ticari meyve suyu ekipmanı satan ve hizmet veren” şirketin CEO’su olarak listeleniyor.

“Çift, şirketi 10.000 metrekarelik bir mülk olan evlerinden yönetiyor. Tarihler, Çamaşırhanelerin 2017’de şirketlerine yönelik iş planlarının bir parçası olarak Florida’ya taşındığını gösteriyor ”dedi.

Şirketin adıyla eşleşen URL’ye sahip bir web sitesi askıya alındı.

Web sitesi, ”Meyve sıkacağı Hizmetleri, meyve sıkacağı ekipmanlarının satışı ve servisi konusunda uzmanlaşmıştır – buğday çimi sıkacakları, portakal sıkacakları ve sebze suyu sıkma ekipmanları” dedi.

4. Brian Laundrie’nin Ailesinin De bir Kızı Var, Cassandra ’Cassie’ Laundrie
Brian Laundrie’nin kız kardeşi Cassandra Laundrie (32), Petito arayışının sürdüğü 17 Eylül Cuma günü “Günaydın Amerika” ile konuştu. Cassie Laundrie, Petito’nun “kız kardeş gibi” olduğunu ve çocuklarının onu sevdiğini söyledi.

Cassie Laundrie, Gma’ya ”Onun için tek istediğim eve sağ salim gelmek ve bunun sadece büyük bir yanlış anlaşılma olması” dedi.

Soruşturmayla işbirliği yaptığını ve yetkililere daha fazla bilgi vermesini istediğini söyledi.

“Ne zaman kavga etseler küçük bir mola verirler ve geri dönerler ve iyi olurlar, çünkü bir çiftte yaptığınız şey budur” dedi.

5. Christopher & Roberta Laundrie, Petito’nun Cesedi Bulunduktan Sonra Bir Bildiri Yayınladı
Fox News’e göre, Christopher ve Roberta Laundrie’nin avukatı Steven Bertolino, Petito’nun tanımına uyan bir ceset bulunduktan sonra kısa bir açıklama yaptı.

“Gabby Petito hakkındaki haberler yürek kırıcı. Laundrie ailesi Gabby ve ailesi için dua ediyor “dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.