Fepp.info Hayat hiç bir uzaktan kumanda var. Kalk ve kendin değiştir

Brian Laundrie’nin Kız Kardeşi Cassandra ’Cassie’ Laundrie: Bilmeniz gereken 5 Hızlı Gerçek

Cassie’nin yanından geçen Cassandra Laundrie, Brian Laundrie’nin kız kardeşi ve Laundrie ailesinin Gabby Petito’nun ortadan kaybolması hakkında halka açık konuşan tek üyesidir.

FBI ve diğer kolluk kuvvetleri, 22 yaşındaki nişanlısı Petito’nun cesedinin 19 Eylül 2021 Pazar günü Wyoming’deki Grand Teton ulusal parkı yakınında bulunmasından sonra Brian Laundrie için büyük bir arama yürütüyorlar. Yetkililer onun ölümüne cinayet kararı verdi. Guardian’a göre, resmi ölüm nedeni kesin otopsi sonuçlarını bekliyor. Petito’nun, Laundrie’nin kros gezisinden eve tek başına dönmesinden 10 gün sonra kaybolduğu bildirildi.

32 Yaşındaki Cassie Laundrie, Petito’nun cesedi bulunmadan önce ve hala kayıp olarak kabul edildiğinde “Günaydın Amerika” ile konuştu.

İşte bilmeniz gerekenler:

1. Cassie Laundrie, Petito’nun Çocuklarını Yoldan Gönderdiği Kartpostalları Paylaştı
Petito, Brian Laundrie ile yaptığı yolculuktan Cassie Laundrie’nin çocuklarına mektuplar ve kartpostallar göndererek, “Gabby Teyze.” Cassandra Laundrie mesajları ABC 4 ile paylaştı.

“Buradaki kayalar çok havalı!! Brian Amca ve ben birçok farklı kaya türü gördük, farklı kaya türleri olduğunu biliyordum ama bazılarının farklı oluşumlar olduğunu bilmiyordum, değil mi?” bir kartpostal, Arches Milli Parkı’ndan olduğu ortaya çıktı. “Parkta en popüler olan kayalara hoodoos denir, komik isim doğru!”

Başka bir mektup, bir sincapla karşılaşmasını paylaştı.

“Aman Tanrım! Ben ve Brian Amca uzun bir yürüyüşten sonra bir kayanın üzerinde oturup atıştırıyorduk ve şimdiye kadar gördüğüm en şişman sincap!!! Tam kucağıma geldi!!” başka bir kart dedi.

2. Petito, Cassandra Laundrie’ye Yoldan Mesaj Attı ve Çocuklarının Okula Dönüş Fotoğraflarını İstedi
Petito, Laundrie’nin ailesiyle evde temas halinde kaldı ve ABC 4 ile paylaştığı Cassandra Laundrie’ye iyimser bir mesaj gönderdi.

10 Ağustos tarihli metin, Cassie Laundrie’nin çocuklarının okula geri dönmesinden bahsetti. Fotoğraflarını istedi.

”Şu anda arches’teyiz, bu yüzden en iyi Wi-Fi’ye sahip değiliz, ancak size biraz posta gönderdik,” diye yazdı metinde, kucaklayan bir emoji ile birlikte.

Wfla’ya göre, Petito’nun telefonundan annesine başka bir metin, Petito’nun annesi Nichole Schmidt’in araştırmacılara verdiği demeçte şüphe uyandırdı. Schmidt yetkililere verdiği demeçte, 27 Ağustos 2021’deki metnin aldığı son mesaj olduğunu söyledi.

Metin, WFLA tarafından incelenen bir arama emrine göre, ”Stan’e yardım edebilir misin, sadece sesli mesajlarını ve cevapsız çağrılarını almaya devam ediyorum” dedi.

Schmidt, Stan’in Gabby Petito’nun büyükbabası olduğunu ama Petito’nun büyükbabasına asla ismiyle hitap etmediğini söyledi.

3. Cassie Laundrie, Petito’nun Ailesine Başsağlığı Dileklerini İleten bir Bildiri Yayınladı
Cassie Laundrie, Petito’nun cesedi bulunduktan sonra ABC News’e bir bildiri yayınladı.

“Şu anda kocam ve ben Petito ailesine başsağlığı ve dualarımızı sunmak istiyoruz. Gabby, her zaman onlara atıfta bulunduğu gibi ‘çocuklar’ için eğlenceli ve sevgi dolu bir etkiydi. Onunla geçirdiğimiz her zamana değer vereceğiz “dedi.

FOX News’e göre, Christopher ve Roberta Laundrie’nin avukatı Steven Bertolino, Petito’nun tanımıyla eşleşen cesedin bulunmasından sonra kısa bir açıklama yaptı.

“Gabby Petito hakkındaki haberler yürek kırıcı. Laundrie ailesi Gabby ve ailesi için dua ediyor “dedi.

4. Cassandra Laundrie, Petito’nun ‘Kardeş Gibi’ Olduğunu ve Petito & Laundrie’nin Her Zaman Bir Kavgadan Sonra Barıştığını Söyledi
Cassandra Laundrie, Petito arayışının sürdüğü 17 Eylül 2021 Cuma günü Good Morning America ile konuştu. Cassie Laundrie, Petito’nun “kız kardeş gibi” olduğunu ve çocuklarının onu sevdiğini söyledi.

“Ben ve ailem Gabby’nin güvende bulunmasını istiyoruz. Kız kardeşim gibidir ve benim çocuklar onu seviyorum,” GMA söyledi. “Onun için tek istediğim eve sağ salim gelmek ve bunun sadece büyük bir yanlış anlaşılma olması.”

Çiftin kavga edeceği her an duygularını kontrol etmek ve barışmak için biraz zaman alacağını söyledi.

“Ne zaman kavga etseler küçük bir mola verirler ve geri dönerler ve iyi olurlar, çünkü bir çiftte yaptığınız şey budur” dedi.

5. Yetkililer, Cassandra Laundrie’nin Kardeşini Yolculuktan Döndükten Sonra İki Kez Gördüğünü Söyledi
Çamaşırhanenin aile avukatı Steve Bertolino, WFLA 8 News’e verdiği demeçte, Cassandra Çamaşırhanesinin, Florida’daki Pinellas County’deki Fort De Soto’ya aile kampı gezisi de dahil olmak üzere, seyahatinden döndükten sonra kardeşini iki kez gördüğünü söyledi.

WFLA’YA göre, ”CASSİE kardeşi Brian’ı 1 Eylül’de evine uğradığında ve 6 Eylül’de Fort De Soto Park’ta tekrar gördü” diye bir metinde yazdı. “Kolluk kuvvetleri bu tarihlerin farkındadır.”

Cassandra Laundrie, daha önceki bir röportajında Good Morning America’ya onunla konuşmadığını söylediğini söyledi.

“Onunla konuşamadım” dedi. “Keşke onunla konuşabilseydim.”

Yetkili, yetkililerle işbirliği yaptığını da sözlerine ekledi.

“Elimden gelen her şekilde işbirliği yaptım. Veya daha fazla vereceğim bilgi olsun isterdim,” dedi. “Tüm sahip olduğum bu.”

Bertolino, WFLA’YA Günaydın Amerika röportajının yanlış yorumlandığını söyledi.

“Bu tarihler yansıtmadığını Cassie tarafından önceden iletişim sadece Cassie tarafından ınquirer tarafından yanlış veya kötü yöneltilen bir soruya bir cevap ile ilgili bir fark var,” WFLA söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.